Skriňa na pánty

Image Description

Otváracie dvierka PUSH

Túžite po vstavanej skrini s klasickým pántovým otváraním dverí? Naše skrine na pánty môžu byť rovnako moderné i praktické ako iné vstavané skrine, pričom sa do nich dostanete tak pohodlne ako ste zvyknutí

Image Description

Kde osadiť skriňu na pánty?

Pokiaľ si váš interiér dizajnovo žiada skôr klasiku či iné ako moderné prvky, skriňa na pánty sa bude hodiť. Ak máte navyše dostatok priestoru a otváranie dverí ho nijako neobmedzí, vstavaná skriňa s klasickým otváraním výklenok v stene pekne vyplní.

Image Description

Výhody skrine na pánty

Aj moderné skrine na pánty oplývajú technickými novinkami. Okrem všetkých interiérových výhod vstavanej skrine na mieru dvierka „Push“ nielen ľahko otvoríte, ale aj jemne zavriete a to bez zbytočnej námahy či tvrdého dorazu. Oproti zasúvacím dverám ich môžete i zamknúť, nakoľko ukryť tajné či dôležité veci pred dosahom neželaných (nielen malých) návštevníkov je občas žiadané.

Image Description

Materiály pre pántové skrine

Pre korpus a interiér skrine sú vhodné drevotriesky s ABS hranami. Dvereje možné oživiť sklom alebo jeho modernejším variantom – dekorakrylom. Pragmatickým materiálom pre vnútorné vybavenie skrine na pánty je drôtený program so svojimi početnými doplnkami vytvárajúcimi komplexný interiérový systém.

Image Description

Dekory pre skrine na pánty

Drevotrieskové dekory, sklenené i zrkadlové výplne dverí, dekorakrylát či fototapety, dvere pre vašu novú skriňu na pánty si môžete ozvláštniť početnými spôsobmi. Záleží len na vás, či jej chcete prisúdiť funkciu nenápadnej skrýše alebo pohľad lákajúceho solitéru.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015