Inšpirácie

Image Description

Obývací priestor Aby bola spoločná i spoločenská miestnosť domu, ktorá víta domácich i návštevníkov, vždy pripravená poskytnúť vám priestor, pohodlie i prezentáciu na úrovni.

See
Image Description

Detská izba Hľadáte tipy a triky na vylepšenie izby pre najmladších členov domácnosti? Inšpirujte sa vyskúšanými nápadmi od našich profesionálov.

See
Image Description

Kuchyňa Moderná kuchyňa nie je len funkčne vybavená, ale i esteticky doladená. Vieme, ako jej dodať tú správnu šťavu. Vychutnajte si ju v našom podaní.

See
Image Description

Spálňa Miesto pre oddych, relax a príjemné sny. Načerpajte inšpirácie a zariaďte si ho podľa vašich predstáv. S nami.

See
Image Description

Kúpeľňa Bez zbytočného nábytku navyše, zato s vyladenými praktickými detailmi, bude vaša kúpeľná presne taká, akú ste si vždy želali.

See
Image Description

Chodba Dodať charakter aj neutrálnemu priestoru nemusí byť len výsadou architekta. Zariaďujte s našimi tipmi a online návrhárom.

See
Image Description

Šatník Túžite po šatníku ako z magazínu? Pomôžeme vám zrealizovať vaše predstavy – od technického návrhu po vnútorné doplnky. Dizajnové prevedenie necháme na vás.

See
Image Description

Jedáleň Nedeľné obedy, rodinné oslavy, sviatky...urobte si príjemnejším každý deň. V pekne zariadenej jedálni to ide ľahšie.

See
Image Description

Kancelária Efektívne pracovať, prijímať návštevy a tráviť väčšinu svojich dní môžete v pragmaticky reprezentatívnom priestore zariadenom na vaše pracovné miery.

See

Pripojte sa k nám cabinetStudio kolektív

Zaregistrujte sa do nášho newsletter pre najnovšie správy

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015