Posuvné dvere

Image Description

Posuvné dvere na mieru

Ušetrite priestor všade, kde sa dá. A keď nie je čo ušetriť, využite ho čo najefektívnejšie. Posuvné dvere sú najvyhovujúcejším riešením priestorového rébusu.

Image Description

Kam s posuvnými dvermi?

Vhodné do malého bytu, priestranného domu alebo reprezentatívnej kancelárie či multifunkčnej budovy, posuvné dvere si svoje miesto nájdu kdekoľvek.

Image Description

Výhody posuvných dverí

Ak hľadáte esteticky praktické, priestorovo úsporné, moderne nadčasové riešeniepredelenia priestoru, posuvné dvere vám splnia všetky priania v jednom solitéri.

Image Description

Materiály pre posuvné dvere

Drevené i presklené posuvné dvere ponúkajú varianty pre milovníkov dreva i priehľadných materiálov. So spodnou koľajou i bez nejaleboprogresívne bezrámové posuvné dvere osviežia váš interiér po všetkých stránkach.

Image Description

Dekory posuvných dverí

Fantázii sa medze nekladú a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Či túžite po nenápadnom drevenom či mliečnom vzore alebo z posuvných dverí plánujete urobiť unikátny prvok, je len na vás. Od dekorov dreva, cez sklá a zrkadlá, fototapety a dekorakryl, pomôžeme vašim dverám zažiariť v tom správnom svetle.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015