Nábytok na mieru

Image Description

Interiérový nábytok

Neprispôsobujte sa väčšine. Bývajte po svojom. Radi vám navrhneme i zrealizujeme váš sen o bývaní s nábytkom podľa vašich predstáv. A to aj v prípade, že predstavy o zariadení atypického priestoru ešte nemáte.

Image Description

Kedy siahnuť po nábytku na mieru?

Atypické rozmery, výklenky, netradičná dispozícia, vysoký či nízky strop, šikmina, hluché rohy...ak vás trápi niektorý z uvedených problémov, na ktorý ste zatiaľ nenašli konfekčné riešenie, jednoznačne siahnite po nábytku na mieru. Bez ohľadu na to, či ide o detskú izbu, kanceláriu alebo nový show room.

Image Description

Výhody, ktoré prináša len nábytok na mieru

Bez ohľadu na špecifiká a odchýlky, všetko sadne ako uliate – od začiatku, do posledného detailu, od návrhu, po realizáciu, od materiálu, cez interiérový systém, až po ladenie v priestore. Aj vhodnú údržbu vám odporučíme.

Image Description

Materiály pre nábytok na mieru

Vysoko kvalitné drevotriesky, ABS hrany, sklá, zrkadlá, dekorakryl. Široká paleta možností dá krídla vašej fantázii pri zariaďovaní. My vám poskytneme zaujímavé inšpirácie, odborné rady a praktické tipy.

Image Description

Dekory nábytku na mieru

Či túžite po skrini, príborníku, komode, knižnici alebo inom prvku prispôsobenom priestoru, štýlu, farebnosti, určite spoločne vytvorímeto, čo potrebujete. S našou paletou dekorov od dreva, cez sklá a zrkadlá, fototapety a dekorakryl, môžete maľovať presne na mieru vašim predstavám.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015